Kérastase Blond Absolu

Každá může být blond! Nemusíte být nutně plavá blondýnka, abyste mohla speciálně pečovat o blond vlasy. Stačí jen lehký nádech a už jste tou pravou blondýnkou, která o sebe jak jinak než potřebuje a musí pečovat. A kde jinde by měla začínat všechna ta péče, než u svých vlasů. Není blond jako blond a to stejné platí o vlasové kosmetice, která o blond hřívu pečuje.

Proto by měli v tuto chvíli zpozornět všechny blondýnky, protože je tu naprostá NOVINKA, nový launch na poli vlasové kosmetiky, od luxusní značky Kérastase, která se specializuje na špičkovou péči v oblasti vlasové kosmetiky, kolekce Kérastase BLOND ABSOLU.

 

BLOND ABSOLU od Kérastase

Pokud jste blondýnka, ať už plavá a nebo přírodní, s melírem anebo máte vlasy skoro bílé, tak je pro Vás kolekce vlasových přípravku BLOND ABSOLU jako stvořená! Zamilujete si nejen fialový design jednotlivých přípravků, ale i krásnou vůni, který k této kolekci prostě patří. Rozmanitost této řady je velmi promyšlená, protože zde naleznete produkty snad na jakýkoliv „blonďatý problém“. Jedná se o péči, nikoliv styling, takže očekávejte šampony, masky na vlasy a také jedno sérum, které je určené pro termo péči o vlasy.

 

Jaká BLOND jsi ty?

Pokud se rozhodnete pro Kérastase Blond Absolu, budete se při svém nákupu muset rozhodnou, jaký typ blondýnky jste. Zde POZOR, je to opravdu důležité, protože se Kérastase rozhodl tuto kolekci vzít opravdu vážně a tak sestavil šest možných blonďatých typů, které mají svojí vlastní rutinu vlasové péče o blond vlasy. Na stránkách notino.cz najdete skvělý návod, jak najít tu pravou sestavu produktů z BLOND ABSOLU právě pro Vás.

 

Z čeho tedy můžete u Blond Absolu ve zkratce můžete vybírat?

  1. Kérastase Blond Absolu Bain Lumiére

Hydratační šampon pro zesvětlené a melírované vlasy má za úkol postarat se o opravdu zničené, namáhané vlasy, po barvení – melírování, které potřebují prvotřídní regeneraci. V kombinaci s tímto šamponem je doporučována Kérastase Blond Absolu Cicaflash maska a jako finální péče termoaktivní sérum Kérastase Blond Absolu Cicaplasme.

 

  1. Kérastase Blond Absolu Cicaflash

Maska na vlasy je určená pro zesvětlené a melírované vlasy. Perfektně hydratuje, pečuje o vlasy po celé její délce. Jako u každé jiné masky je důležité nechat přípravek působit alespoň 3 minuty a v nelepším případě 5 minut. V kombinaci s šamponem Kérastase Blond Absolu Bain Lumiére a sérem Kérastase Blond Absolu Cicaplasme bude péče dokonalá a výsledek zaručený.

  1. Kérastase Blond Absolu Bain Ultra-Violet

Šampon určený pro zesvětlení a zbavení se žlutých odstínů. Tento šampon má skutečně jedovatou barvu, tedy fialovou, která ovšem perfektně funguje na zesvětlení a neutralizaci žlutých nehezkých odstínů. K tomuto šampon se doporučuje ještě pro větší zesvětlení i maska Kérastase Blond Absolu Masque Ultra-Violet a nakonec i sérum Kérastase Blond Absolu Cicaplasme.

 

  1. Kérastase Blond Absolu Cicaflash

Maska na vlasy je určená pro zesvětlené a melírované vlasy. Perfektně hydratuje, pečuje o vlasy po celé její délce. Jako u každé jiné masky je důležité nechat přípravek působit alespoň 3 minuty a v nelepším případě 5 minut.

  1. Kérastase Blond Absolu Masque Ultra-Violet

Maska pro zesvětlené a melírované vlasy je dalším fialovým zázrakem v boji proti žlutým odstínům. Má stejně jako šampon Kérastase Blond Absolu Ultra-Violet za úkol zesvětlit blond odstín vašich vlasů a pokud necháte masku déle působit, tak i dodat jemný fialový odlesk vašim vlasům. Jedná se o opravdu silnou a účinnou masku, takže doporučujeme používat dle návodu a v přiměřeném množství. Doba působení masky je stanovena individuální v rozmezí 2 až 5 minut, podle toho jako moc světlé – zničené vlasy máte. Pokud máte vlasy až do bíla, doporučujeme masku aplikovat kratší dobu. Po masce je vhodné aplikovat sérum Kérastase Blond Absolu Cicaplasme.

 

5 Kérastase Blond Absolu Cicaplasme sérum

Univerzální posilující termoochranné sérum pro zesvětlené nebo melírované vlasy chrání před tepelnou úpravou vlasů, jako je fénování, žehlení, kulmování apod. Po aplikaci okamžitě sjednocuje poškozené části vlasového vlákna a dodává blond vlasům lesk a hebkost. Navíc sérum krásně voní! Přípravek se doporučuje aplikovat do vlhkých umytých vlasů a následne pokračovat v jejich úpravě.

 

Kolekce vlasové kosmetiky Kérastase Blond Absolu je jednoznačně tou největší novinkou pro rok 2019! Ještě nikdy nebylo o blond vlasy tak pečováno, jako právě s těmito přípravky, které si každá blond žena i dívka musí zamilovat, a to nejen pro to jak vypadají (design jednotlivých produktů je dokonalý), ale proto, jak krásnou blond barvu vytvoří.

 

You dare, we care – doslova a do písmene!