Salvatore Ferragamo Signorina Eleganza

Moderní, elegantní a ženská vůně dámské parfémované vody Salvatore Ferragamo Signorina Eleganza probudí v každé ženě neutuchající půvab a přirozený temperament, který v ní možná dosud byl jen skryt a čekal na malé „popostrčení“.

Dokonalá vůně, pro dokonalou ženu, to je parfém Salvatore Ferragamo Signorina Eleganza

Výjimečná vůně, s lehkým nádechem tajemna Vás zaujme díky svému nádhernému flakónku vůně, kterému nechybí styl a rozhodně i originalita. Ovšem, vzhled je pouhý základ, nebo spíše obal toho, co Vás čeká, až samotnou vůni dámského parfému Salvatore Ferragamo Signorina Eleganza „ochutnáte“. Nejedná se sportovní ani svůdnou vůni, i když svádivá atmosféra se jí jistě nedá zapřít. Tento parfém nabízí sebevědomou, temperamentí a ucelenou vůni, která je perfektní pro každo denní nošení a pro každou ženu, která se snaží žít bez jakýkoliv zábran, bez omezování. Propracovaná vůně parfém Signorina Eleganza byla na trh uvedena už před pár lety, tedy v roce 2014 a stále se opravdu jednou ze symbolických parfému značky Salvatore Ferragamo a rozhodně patří mezi vůně, které by každá žena měla vyzkoušet, protože se jedná o pravou klasiku, která Vás jen tak neomrzí.

Složení dámského parfému Salvatore Ferragamo Signorina

Hlava: hruška

Srdce: vonokvětka, mandle

Základ: kůže, pačuli

Květinovo-chyprová vůně parfému Signorina je plná elegantní vonných tónů, které dokáží zaujmout pro svoji ucelenou vůni a především pak proto, jaký pocit z ní máte. Budete se cítit nejen více žensky, ale i svůdně a nad věcí. Tato vůně dokáže totiž zázraky s vaší náladou. Na úvod se Vám představí sladká vůně hrušky, ale nikoliv v přeslazené verzi, ale v jejím mnohem více elegantním znění. Další fází parfému je srdce, které nabízí hřejivé a podmanivé aroma mandlí spolu s energetickou a ženskou esencí vonokvětky. Základ vůně Salvatore Ferragamo Signorina je tvořen velmi svůdným aromatem kůže a nakonec jako takový pomyslná třešnička na tomto parfému se objeví i neodolatelné pačuli, které zakončuje tuto nádhernou vůní dámského parfému Signorina.

Dámská parfémovaná voda

Kultivovaná, dokonalá a plná krásných vonných tónů, které si zamilujete. Dámská parfémovaná voda Salvatore Ferragamo Signorina Eleganza dokáže svádět, dodávat sílu a především zvednou Vaše sebevědomí, Vaši náladu během okamžiku!