Institut Esthederm Osmoclean Gentle Deep Pore Cleanser

Skutečně kvalitní a luxusní péče s kosmetickou značkou Institut Esthederm Vás dostane do úžasu, už po prvním týdnu používání jakéhokoliv produktu této značky.

Na první pohled možná produkty vypadají trochu nenápadně, ale věřte, že jsou kvalitní a v jistém slova smyslu návykové, a to i přestože jejich cena není zrovna nejnižší.

Čisticí krém na černé tečky Institut Esthederm

Každého alespoň jedno za život trápí akné, černé tečky, které jsou nekonečným bojem pro řadu z nás i celý život a nikoliv pouze v období puberty. Možná jsem vyzkoušeli už řadu produktů a stále jsem se nedopátrali toho pravého. A možná je to právě tento produkt, tedy přesněji krém, který je tím pravým pro Vás.

My věříme že je, protože jak to tak bývá, dokud nevyzkoušíš na vlastní kůži, v tomto případě pleť, tak neuvěříš! A tím nechceme nijak shazovat tuto zkušenost, je to zcela na místě si sám vyzkoušet, jak krém funguje, my Vám o něm jen můžeme básnit a už bude na Vás zda do toho půjdete.

Čisticí krém na černé tečky Institut Esthederm se postará o to, aby vaše póry byly čisté a podpoří celkový přirozený ekosystém pleti, která je ať už vlivem prostředí a nebo geny narušena a dělá neplechu na vašem vzhledu. Odstranění černých teček je díky tomuto krému snadnější a dlouhotrvající záležitostí. Nebudeme Vám slibovat, že po použití tohoto krému už nikdy nebudete muset použít krém opakovaně, to je bohužel hloupost. Pleť potřebuje péči a především potřebuje pravidelné čistění, aby se přecházelo právě zanícení pórů a taky předčasnému stárnutí.

Jak krém aplikovat?

Jednoduše, jako většinu i jiných krémů. Čisticí krém na černé tečky Institut Esthederm nanesete na pleť, popřípadě i dekolt a krk a bez tlaku krouživými pohyby krém masírujete na pleti, dokud krém nezhoustne. Následně obličej lehce opláchnete vodou.

 

Díky tak jednoduché aplikace, kterou je nutno dodržovat pravidelně, párkrát do týdne, buď ráno anebo večer, bude Vaše pleť skutečně čistější, hloubkově vyčištěná a svěží, jednoduše krásná a přitažlivá, a to za to stojí.