Jak na vrásky kolem očí?

Vrásky kolem očí trápí nejen ženy, ale i muže. Možná u mužské populace často slyšíme, že vrásky jsou sexy, tak u dam tomu bohužel už tak není. Proto je pleťové sérum na vrásky, a to především v oblasti očí skvělým tipem pro nejednu ženu.

Oční péče Revolution Eye Cream Hydrating Hyaluronic

Pleťové neboli oční sérum má jediné poslání, a to je aby Vaše pleť v okolí očí vypadala stále na dvacet let! Jak tedy takové sérum pracuje, jaké jsou jeho blahodárné účinky?

Oční péče v podobě séra Revolution Eye Cream Hydrating Hyaluronicdodá pokožce potřebnou výživu a hydrataci, která oživí a především ošetří unavenou a namáhanou pleť. Nic není totiž viditelnějšího na vaší pleti než unavené oči.

Co dále jistě v dnešní moderní době oceníte je i složení produktu, které je zcela veganské, takže se nemusíte bát o svoji pleť a nebo o to, jak moc tento produkt zatěžuje životní prostředí. Ošetříte své oční okolí zcela bezpečně a bez černého svědomí.

Vlastnosti séra Revolution Eye Cream Hydrating Hyaluronic v kostce:

  • Zmírňuje viditelné známky únavy
  • Odstraňuje tmavé kruhy pod očima
  • Odstraňuje otoky
  • Sjednocuje tón pleti
  • Krásné rozzáří pleť
  • Osvěžuje a zjemňuje oční okolí

Jak sérum Revolution Skincare Eye Cream Hydrating Hyaluronic aplikovat?

Aplikace je zcela jednoduchá, ale záleží velmi na tom, jak pravidelnou péči dodržujete. Tedy v ideální dávkování je aplikovat sérum ráno a večer, vždy na čistou pleť. Přípravek nanesete kolem kontur očí (nikoliv do očí) a lehkým poklepáním sérum postupně vetřete do pleti. Nechejte sérum vstřebávat a až následně potom pokračujte v aplikaci dalších produktů.