Jablko, hruška nebo přesýpací hodiny. Jaký typ ženské postavy jste a jak zvýraznit svoje přednosti?

Dnes se ponoříme do fascinujícího světa ženských tvarů a zjistíme, jaký typ postavy máte a jak jej můžete zvýraznit. Bude to zábavná jízda plná metafor, jazykových obratů a vtipných poznámek, takže si připravte své oblíbené módní kousky a pojďme na to!

Typy ženské postavy: Jablko, hruška nebo přesýpací hodiny?

Postava typu jablko

Jablko, sladké a křupavé ovoce, které jsme si všechny zamilovaly. Ale co to znamená, když je vaše postava typu jablko? Ženy s tímto typem postavy mají širší ramena a plnější boky, což jim dodává siluetu podobnou jablku.

Šaty pro postavu typu jablko by měly zdůrazňovat váš pas a zároveň zakrývat oblast břicha. Vyberte si modely s výrazným dekoltem, které vás opticky protáhnou a upoutají pozornost k vaší krásné tváři a ramenům.

Při výběru šatů pro postavu typu „jablko“ je důležité mít na paměti, že cílem je odvést pozornost od oblasti pasu a břicha. Vybírejte šaty s výrazným výstřihem, který opticky prodlouží vaše tělo, a také šaty ze splývavých a lehkých látek, které budou obepínat vaše křivky. A zavinovací šaty jsou také skvělou volbou pro postavu ve tvaru jablka.

Postava tvaru hrušky

Hruška – to je další z našich oblíbených ovocných tvarů. Ženy s postavou tvaru hrušky mají širší boky a menší horní polovinu těla, což jim dodává křivky připomínající právě hrušku.

Šaty pro postavu hruška by měly zvýraznit vaše ramena a dekolt, zatímco zakrývat oblast boků a stehna. Sázka na halenky s výraznými rukávy nebo asymetrické střihy je jistým receptem na úspěch.

Při výběru šatů pro postavu hrušky je důležité mít na paměti, že chcete odvést pozornost od boků a stehen. Volba halenek s odvážnými rukávy nebo asymetrických střihů pomůže vytvarovat horní část těla, aniž by přitahovala pozornost k vaší dolní polovině.

Typ postavy přesýpací hodiny

A konečně – přesýpací hodiny! Tento typ postavy se vyznačuje vyváženými proporcemi mezi horní a dolní polovinou těla, s výraznějším pasem. Ženy s touto postavou mají štěstí, protože jim sluší snad všechno!

Šaty pro postavu typu přesýpací hodiny by měly zdůrazňovat vaši přirozenou symetrii a výrazný pas. Nebojte se experimentovat s různými střihy, materiály a vzory, protože vaše postava je jako stvořená pro módní hraní.

Při výběru šatů pro postavu přesýpacích hodin je důležité mít na paměti, že chcete zdůraznit svou přirozenou symetrii a silný pas. Vyhněte se příliš pytlovitým nebo objemným šatům a raději volte střihově přizpůsobené kousky, které obepnou vaše křivky. Zkuste experimentovat s různými střihy a materiály, abyste vytvořili lichotivé oblečení.

Sport pro různé typy postav

Fitness pro jablka

Pokud máte postavu typu jablko, zaměřte se při cvičení na posílení středu těla a zpevnění břicha. Skvělým nápadem jsou jóga, pilates nebo třeba plavání.

Fitness pro hrušky

Pro ženy s postavou tvaru hrušky je ideální cvičení zaměřené na posílení dolní části těla a zpevnění hýždí a stehen. Zkuste třeba aerobik, tanec nebo spinning.

Fitness pro přesýpací hodiny

Majitelky postavy typu přesýpací hodiny by měly dbát na udržení svých proporcí a celkové síly těla. Vyzkoušejte třeba funkční trénink, kardio nebo posilování s vlastní vahou.

Ať už jste jablko, hruška nebo přesýpací hodiny, vždy pamatujte, že každá žena je jedinečná a krásná svým vlastním způsobem. Ať už se rozhodnete pro jakékoli šaty nebo sportovní aktivity, důležité je, abyste se cítily skvěle a sebevědomě.

Nezapomeňte, že každá žena je a že neexistuje dokonalý typ postavy. Klíčem k tomu, abyste se cítili sebevědomě ve své kůži, je najít správné oblečení, které zdůrazní vaše přednosti a skryje případné nedostatky. Doufáme, že vám tento článek pomohl a že jste nyní připraveni vyjít ven a předvést své nádherné tvary!