Burberry Mr. Burberry

Pánská vůně od značky Burberry je nepochybně vždy tou správnou volbou, pokud je pro muže zosobňující eleganci a moderního idealistu, co zdolává překážky a jde si za svými sny. Není právě motem dnešní doby být šťastný a žít své sny? Myslíme, že ano a toto vůně má mnoho co říci a především z ní sálá nejen sebevědomí, ale i styl. Jednoduše pánská parfémovaná voda Burberry Mr. Burberry je stvořená pro každého muže moderní doby!

Parfémovaná voda pro muže Burberry Mr. Burberry

Skvělá, výrazná, elegantní a mužná, tak to je milí pánové pánská vůně od Burberryho. Její podmanivé kořeněné a dřevité vonné tóny, se dostanou nejen pod kůži, ale hluboko i do vašeho podvědomí, které bude ovlivněno postupným nástupem silných vonných esencí, které se po rozvolnění zmocní každého.

Šarm parfému Burberry Mr. Burberry spočívá  v perfektně zvolené a vyvážené kombinaci jednotlivých ingrediencí, které v temně zbarveném skleněném flakonku čekají, až se Vás osloví, polapí do svých „spárů“.

Nemusíte se ovšem ničeho bát, jeho kouzlu jistě velmi rádi podlehnete! Mužný parfém zosobňuje muže plného kontrastů. Jako se i značka Burberry vyznačuje elegancí a nadčasovým a moderním pohledem na svět, tak i tento parfém jen tak „nevyjde z módy“ a ani tak z cela nevybočuje z řady. Je sázkou na jistotu. Perfektně padne, jako i ikonický trenčkot Burberry a zosobní sebejistého a charismatického muže se vším, co moderní doba vyžaduje.

 

Složení mužných vonných ingrediencí v parfému Burberry Mr. Burberry

Hlava: estragon, máta, kardamom, grep

Srdce: muškátový oříšek, cedr, levandule

Základ: santalové dřevo, vetiver, ambra, skořice, pačuli, benzoin

 

Kořeněno-dřevité vůně parfémované vody pro muže Burberry Mr. Burberry byly vytvořeny roku 2017, pokud se tedy zamyslíme, jedná se o poměrně mladou vůni. Na úvod je vůně velmi výrazná a proměnlivá, potom co se ale ustálí bude vyvážená, mužná a naprosto úžasná.

Sametová černá stužka, která je uvázaná okolo rozprašovače parfému je symbolem elegance. Značka Burberry vyznává nejen moderní technologie, ale i klasiku, tedy styl, který nevyjde z módy ani po 50ti letech. Co by jste tedy ještě měli nejspíše o této vůni vědět, je i látka, z které stuha zdobící flakon je. Vám to velmi rádi prozradíme a myslíme že i díky tomuto malému „detailu“ se jen přesvědčíte o tom, že ho potřebujete! Stužka je z legendárního trenčkotu, tedy z jeho materiálu (černého gabardénu), díky jeho vlastnostem, ale i vzhledu, si značka Burberry získala takovou slávu a oblibu.

Pánská parfémovaná voda Burberry Mr. Burberry je vůně, která vydrží, která má styl a která perfektně sedne snad každému muži bez ohledu na to, kolik mu je a jakou prací se živý.