Hydratační a vyživující olej Kérastase Chronologiste Huile De Parfum

kerastase

Pokud se chcete skutečně rozmazlovat, tedy přesněji pokud chcete skutečně rozmazlovat své vlasy, tak je možná právě olej na vlasy Kérastase Chronologiste Huile De Parfum ten pravé pro Vás! A věřte, že voňavější olej na vlasy jste nikdy nevyzkoušely, jeho vůně je totiž omračující, jako by jste si na vlasy nanášeli parfém a nikoliv pečující olej, co zacelý vaše konečky a dodá vlasům, zdravý, krásný lesk.

Vlasová péče z kolekce Kérastase Chronologiste

Než se ale podíváme na samotná olej na vlasy, tak by jsme měli věnovat pozornost, celé kolekci vlasové péče z této kolekce, protože jak jistě už víte, je lepší používat jednu řadu v péči o vlasy, než každý produkt od jiné značky, výsledek pak není tak znatelný, tak dokonalý, a o to nám přeci jde?!

Kolekce vlasové péče Kérastase Chronologiste je voňavá stejně jako olej na vlasy Kérastase Chronologiste Huile De Parfum, ale pochopitelně, proto ji nebudete kupovat, Vás zajímá péče, tedy, to jak o vlasy pečuje a ono luxusní provonění vlasů, je už spíše takovou třešničkou na dortu.

Tato kolekce je zaměřená na regeneraci vlasů, na ten nejvyšší stupeň luxusu, který jim jen může dopřát. Je vhodná pro všechny typy vlasů a účinkuje ve třech krocích. V prvním je hloubková hydratace, v druhé anti-age efekt a v posledním kroku dodává vlasům výživu, která je pro vlasy důležitá v jakémkoliv věku, ale i ročním období.

Hydratační a vyživující olej na vlasy s parfemací Kérastase Chronologiste Huile De Parfum

Intenzivní vůně a nepřekonatelný lesk, posílení vlákna vlasu a hloubková hydratace, o to vše se postará olej na vlasy Kérastase Chronologiste Huile De Parfum. Už po první aplikaci poznáte ten rozdíl. Snadnější rozčesávání, snadnější úprava, zdravý lesk a krásná vůně.

Olej obsahuje extrakt myrhy a jasmínu, který zajišťuje dlouhotrvající účinek, dále je složen z unikátní kombinace olejů (arganový, kaméliový, kukuřičný z bobulí amly) Vonné složení oleje se skládá ze dřevitých tónů, pižma a čajová růže, díky kterým tak krásně voní.

Jak aplikovat hydratační a vyživující olej Kérastase Chronologiste Huile De Parfum?

Snadno a rychle! Nehledejte v aplikaci žádnou logiku. Naneste 1-2 pumpičky dávkovače olej a na celou délku suchých vlasů, pochopitelně záleží, jak dlouhé a jak husté vlasy máte. Olej neoplachujte, nemusíte se bát, že by zanechal mastný efekt.