Eye Cream Hydrating Hyaluronic oční péče Revolution Skincare Eye Cream

Pleťové sérum je dnes už samozřejmostí každé ženy a její rutinní péče o pleť, která ví, jak o sebe pečovat. Pochopitelně není sérum, jako sérum. Jedno je určené pro přibývající vrásky v oblasti čela, jiné je určené pro osvěžení pleti. Nás ale zajímá, co se děje v oblasti očí, tedy jak se zbavit nejen jemných vrásek kolem očí, ale i tmavých kruhů pod očima.

Oční péče Revolution Eye Cream Hydrating Hyaluronic

Pleťové sérum má jediné poslání, a to je aby Vaše pleť v okolí očí vypadala stále na dvacet let! Jak tedy takové sérum pracuje, jaké jsou jeho blahodárné účinky?

Oční péče v podobě tohoto séra dodá pokožce potřebnou výživu a hydrataci, která oživí a především ošetří unavenou a namáhanou pleť. Nic není totiž viditelnějšího na vaší pleti než unavené oči.

Co dále jistě v dnešní moderní době oceníte je i složení produktu, které je zcela veganské, takže se nemusíte bát o svoji pleť a nebo o to, jak moc tento produkt zatěžuje životní prostředí. Ošetříte své oční okolí zcela bezpečně a bez černého svědomí.

Vlastnosti séra Revolution Eye Cream Hydrating Hyaluronic v kostce:

  • Zmírňuje viditelné známky únavy
  • Odstraňuje tmavé kruhy pod očima
  • Odstraňuje otoky
  • Sjednocuje tón pleti
  • Krásné rozzáří pleť
  • Osvěžuje a zjemňuje oční okolí

Jak sérum Revolution Skincare Eye Cream Hydrating Hyaluronic aplikovat?

Aplikace je zcela jednoduchá, ale záleží velmi na tom, jak pravidelnou péči dodržujete. Tedy v ideální dávkování je aplikovat sérum ráno a večer, vždy na čistou pleť. Přípravek nanesete kolem kontur očí (nikoliv do očí) a lehkým poklepáním sérum postupně vetřete do pleti. Nechejte sérum vstřebávat a až následně potom pokračujte v aplikaci dalších produktů.