Regenerační sérum La Roche-Posay Pure Vitamin C10

sérum La Roche-Posay Pure Vitamin C10Sérum La Roche-Posay Pure Vitamin C10, které bojuje proti jemným vráskám a navrací pleti nejen mladistvý vzhled, ale i sjednocený tón pleti je jedním z pleťových kosmetických přípravků, které nutně musíte vyzkoušet.

Regenerační rozjasňující sérum La Roche-Posay Pure Vitamin C10

Rozjasňující sérum obsahuje vysokou koncentraci vitamínu C, je tedy plné účinných látek, které dodávají pleti nejen velkou dávku hydratace, ale postarají se i o jemné vrásky a tak jí navrátí mladiství vzhled.

sérum La Roche-Posay Pure Vitamin C10

Regenerační sérum La Roche-Posay Pure Vitamin C10 je určeno pro denní použití, tedy aplikace je ideální ráno, ihned po očištění pleti. Možná Vás trochu zarazí oranžovější odstín séra, ale nebojte se, jedná se o příjemnou tekutinu, která nebarví a hlavně se perfektně a skoro ihned vstřebává o pokožky pleti. Právě vysoký obsah vitaminu C je doslova vitaminovou bombou pro pleť a redukuje nejen vrásky, ale i jiné drobné nedostatky.

Vlastnost proti-vráskového séra La Roche-Posay Pure Vitamin C10

  1. lehce se vstřebává
  2. nevytváří mastný film
  3. redukuje drobné linky a vrásky
  4. sjednocuje tón pleti
  5. zmírňuje projevy stárnutí, v tom smyslu, že pleti navrací její pružnost
  6. hydratuje pleť
  7. rozjasňuje a zjemňuje pleť

Sérum La Roche-Posay Pure Vitamin C10 je opravdu velmi úspěšné díky, již několikrát zmiňovanému Vitaminu C zvyšuje produkci kolagenu a rozzařuje pleť. Další ingrediencí je peptid neurosensine, který zmírňuje podráždění pleti a neposledně musíme i zmínit kyselinu salicylovou, které podporuje obnovu kožních buněk.

Aplikace regeneračního a rozjasňujícího séra La Roche-Posay Pure Vitamin C10

Sérum můžete aplikovat každé ráno, na umytý obličej anebo i krk. Vyhnout byste se měli očnímu okolí a sérum dávkovat a nanášet pomocí kapátka, které je součástí balení tohoto séra.sérum La Roche-Posay Pure Vitamin C10

Máte i Vy nějaké zkušenosti s pleťovým sérem značky La Roche-Posay?