Růstové sérum pro řasy a obočí FacEvolution Hairplus

Růstové sérum pro řasy a obočí FacEvolution Hairplus je zázrakem pro Vaše vypadané obočí a řasy, co jsou bez řasenky skoro nepostřehnutelné. Dnešní doba, tedy současný trend si žádá dlouhé a husté řasy, které působí nejen přirozeně, ale i přirozené jsou. A proto je tu pro Vás malé kouzlo, jak toho, co nemáte, můžete dosáhnout.

serum_na_rasy

Růstové sérum pro řasy a obočí FacEvolution Hairplus

Sérum FacEvolution Hairplus je bez hormonů a přesto Vám pomůže k dosažení maximální přirozené délky řas. Stejně tak hustota je prokazatelně větší, takže možná už brzy zahodíte řasenku pro větší hustotu řas a zůstanete spokojeně se svým přirozeným vzhledem. Nikomu samozřejmě nemusíte říkat, že jste si dopomohla k této přirozené kráse růstovým sérem.

Co sérum FacEvolution Hairplus obsahuje?

  • Biopeptidy
  • Ženšenový výtažek
  • Vitamíny A, C a E, které vyživují a chrání okolí obočí a řas

Kdy můžete očekávat výsledky?

Co Vás jistě ale zajímá nejvíce, je doba, za jak dlouho budete moci sledovat výsledky. Ta je prokazatelná již po 4 – 8 týdnech. Sérum FacEvolution Hairplus prokazatelně prodlužuje řasy až o 45 %!

Jak růstové sérum na řasy a obočí aplikovat?

Pouze 1x denně na odlíčené oči i obočí. Aplikace je ze začátku možná trochu nesnadná, ale naučí se to snad každý, stejně jako si malujete oční linku tužkou, tak i sérum nanášíte na horní a pokud chcete i dolní linku řas. Sérum musí být aplikováno vyváženě bez přebytku, v případě, že byste nanášeli séra moc, mohlo by dojít k alergické reakci!