Chanel Coco Chanel Mademoiselle

Dokonalý a nezaměnitelný design flakónku a opojná vůně uvnitř. Přesně takové jsou vůně od Coco Chanel, které nepostrádají na své originalitě, ani oblíbenosti už po dlouhá desetiletí a proto je důležité, aby jste alespoň jednou přivoněli anebo dokonce i vlastnili tento parfém, protože jak Vám mohu milé dámy a v tomto případě i klidně dívky slíbit, tak tato vůně je rozhodně tou pravou pro každou ženu v jakémkoliv věku!

Dámská parfémovaná voda Chanel Coco Chanel Mademoiselle

Dámský parfém Mademoiselle rozhodně nenížádnou novinkou, pokud přihlédneme k roku, kdy byl uveden na trh, tedy k roku 2001. To ale nic pro nás nemění na jeho atraktivitě anebo na jeho popularitě, možná se pouze můžete s klidem spolehnout, že je to už vůně za ty roky prověřená a velmi, VELMI OBLÍBENÁ.

Jak už jsem v úvodních slovech naznačila jedná se o parfém, který nepotřebuje zbytečné reklamy, protože už samotný design klasického hranatého flakónku z čirého skla naznačuje, že tato vůně patří mezi ty slavné vůně, které vzešli z dnes už světově proslulé Chanel No. 5! Ovšem dopředu Vás chci ujistit, že jde o vůni zcela odlišnou, tedy o parfém jemnější, romantičtější. Květinová vůně dámské parfému Chanel Coco Chanel Mademoiselle Vás nadchne a to především teď když se blíží léto a vše květe.

Charakteristika parfému je skromná a přitom velmi podstatná. Jedno přivonění a budete se cítit nejen sebevědomě, ale i krásně, výjimečně a jako se všemi parfémy Chanel, ROZMAZLENĚ.

 

Složení jednotlivých vonných esencí v parfému Mademoiselle

Hlava: mandarinka bergamot, květ pomerančovníku, pomeranč

Srdce: ylang-ylang, růže, jasmín, mimóza

Základ: tonka fazole, vanilka, vetiver, bílé pižmo, opoponax

 

Květinové svěží vonné tóny se hned v úvodu představí, v doprovodu s energetickou vůní ovoce, jako je například i pomeranč, který skvěle ladí s takovou květinou, jako je například bergamot. V srdci pak okusíte opravdu svůdné esence v podání romantické růže nebo opojného ylang-ylang. To nejlepší jsem si pro Vás, ale nechali nakonec a to lehce aromatickou vanilku a smyslné bílé pižmo, které je doladěno o trochu tajemný opoponax. No není to sen?

 

Pokušitelská a nadčasová vůně pro pravé dámy, ale sladké křehotinky, tak to je parfém Chanel Coco Chanel Mademoiselle, který nikdy nezklame, vždy voní dlouhé hodiny i dny a dokáže v každé ženě probudit okouzlující bytost. Jestli nějaký parfém toto vše dokáže, a to během okamžiku, tak je to tento a o tom nemusím pochybovat!

Jednoduše opojná a nekončící vůně plná citu.