Tom Ford Oud Wood

Pánské i dámské vůně musí mít svoji osobnost, nebo spíše bych měla napsat, že by měli být osobité a vždy nějak specifické, aby si každý muž, ale i případná dáma s takovou vůní připadala příjemně a zároveň sebevědomě, protože co jiného má ten správný parfém za úkol, než udělat z každého neodolatelného a silného jedince, který dosahuje svých cílů a láme ženská nebo mužská srdce?

Pokud tedy hledáte parfém, který toto vše dokáže a navíc bude všestranný, tak Vám doporučuji se zaměřit na značku Tom Ford, přesněji na unisexovou vůni Tom Ford Oud Wood.

Unisexová parfémovaná voda Tom Ford Oud Wood

Vůně Oud Wood je poctou samotnému zakladateli značky Tom Ford, který právě arganové dřevo používal ze začátku 21. století jako první v západním parfumérství. Proto jistě dáte kdokoliv za pravdu tvrzení, že je tato vůně klasika mezi klasikami a po přivonění mi dáte i zapravdu, že za to stojí!

Dřevitá a hřejivá unisex vůně parfému Oud Wood je vhodná pro ženu i muže! Jedná se o jednu z velmi povedených unisexových vůní, které jsou jemné, podmanivé a svádivé. Sedí perfektně jak dámám, tak i pánům a to se o kdejaké unisexové vůni říci nedá. Jednota tohoto parfému spočívá v jeho složení jednotlivých vůní, které jsou nenucené, svěží a lahodí snad každému nosíku. Samotnou vůni bychom spíše hodnotili jako podzimní nebo zimní vůni, která je mnohem více sytá a díky dřevitým esencím i hřejivá, takže Vás obejmě svými vonnými esencemi i v tom nejchladnějším počasí a dodá Vám sebevědomí a především příjemný pocit, který často v tomto někdy depresivním a zamračeném ročním období postrádáme.

Tato specifikace, tedy kdy je vhodné vůni nosit, trochu neplatí pro dámy. Právě těm by se doporučovalo tento parfému nosit i v teplejším ročním období, protože je to právě agarové dřevo, co dokáže podtrhnout svůdnost každé ženy a dodat ji trochu více na odvaze a její smyslnost a právě tohoto by se rozhodně neměli dámy využít v tak pokušitelském ročním období, jako je to letní. Jak to tak bývá, každému sluší něco jiného a na každém vynikne daná vůně jinak, takže byste tuto moji malou radu měli využít.

 

Podmanivá vůně parfému Tom Ford Oud Wood

Snad nejvýraznější vůní a tou nejpodstatnější složkou parfému Oud Wood je agarové dřevo, které je specifické svojí smyslnou, hřejivou vůní, která dokonale souzní s dalšímu vonnými ingrediencemi v podání například kardamomu, palisandru, jiskrného sečuánského pepře anebo romantické a podmanivé vanilky s energetickým vetiverem. Jestli tedy něco tomuto parfému nechybí, tak je to velké množství vůní, které na první pohled mohou vypadat trochu netradičně, ale ve výsledku voní líbezně.

Sytá, nezapomenutelná a svůdná vůně v elegantním flakónku parfému Tom Ford Oud Wood je zcela něčím netradičním a přitom tak klasickým, že se ji nedá odolat a už zcela vůbec se jí nedá vyměnit za jinou.