Hugo Boss Ma Vie

Pokud milujete luxusní a ženské vůně, které nepostrádají styl a eleganci a ještě ve svém základu zůstávají romantické, tak je to právě vůně pro ženy, Hugo Boss Ma Vie, která zasáhne Vaše srdce a stane se tou pravou a jedinou pro Vás.

Dámská parfémovaná voda Hugo Boss Ma Vie

Luxus, to je rozhodně jedno ze slov, které by v popisu této ženské vůně nemělo chybět a pokud se ptáte proč, moc ráda Vám v následujících řádcích odpovím. Vůně Hugo Boss Ma Vie

Je skutečně jednou z těch, které bychom mohli označit za klasiku a pokud přihlédnete k dokonalému balení toho setu, tak asi i bezkonkurenční. Nerada bych se zbytečně rozplývala nad samotnou dárkovou krabicí, ovšem omlouvám se, v tom to případě musím. Je totiž NÁDHERNÉ, opravdový elegantní doplněk, který spíše vypadá jako nějaká šperkovnice nežli pouhá „krabice“ na parfém a tělové mléko. Takže pokud milé dámy zvažujete nákup nějakého setu, přesněji značky Hugo Boss, tak s tímto uděláte opravdu radost asi kterékoliv ženě!

Vrátíme se ale zpátky k samotné vůni, která je také velmi krásná, a co si budeme namlouvat nikdy nás nezklame ani neomrzí, jako velká část parfémů značky Hugo Boss.

Dámská parfémovaná voda Hugo Boss Ma Vie je určená sebevědomím ženám, podnikatelkám, které si rády zachovávají svoji jemnější, ženskou stránky osobnosti. Její květnově ovocná vůně je jako pozitivní elixír, pro každý den. Je ideální pro denní nošení a rozhodně si s ní neuděláte hambu, pokud si ji vezmete na společenskou akci, či jinou speciální příležitost.

Jednotlivé vonné esence nacházející se v parfému Hugo Boss Ma Vie

Hlava: kaktus

Srdce: jasmín, frézie a růže

Základ: cedr a dřevité tóny

Květinové vůně v parfému Hugo Boss Ma Vie hrají velkou roli. Na úvod si vychutnáte tak trochu netradiční aroma kaktusu, které přechází tak téměř okamžitě k srdci. Zde se Vám otevře romantická esence růže, spolu s frézií a omračující vůní jasmínu. Nejpodstatnější roli ale hraje základ, který je tvořen dřevitými hřejivými tóny, podtrhnuté jemnou esencí cedru. No nezní to báječně?

 

Křehká, elegantní a moderní vůně Hugo Boss Ma Vie je vytvořena pro ženy, které jsou jedinečné a krásné. Z toho tedy vyplývá, že je určená pro jakoukoliv ženu, která touží po krásných věcech a musím Vám znovu připomenout, že toto skutečně krásná vůně je, a to nejen navenek, ale především uvnitř!