EOS balzám na rty zimní kolekce Xmass

Už vás začíná trápit otázka, co koupit na Vánoce? Není se čemu divit, naše oblíbené zimní svátky jsou skoro za dveřmi! Pokud máte problém s výběrem dárku pro svoji kamarádku, dceru, nebo maminku, tak mám pro vás skvělý typ na vánoční dárek a co je ještě lepší, že to nemusí být pouze dárek pro jednu osobu, ale můžete hned jedním dárkem podarovat dva šťastlivce.

EOS balzám na rty

Balzámy EOS nejspíše znáte, jsou už takřka po celém světě proslavené a můžete je zakoupit nejen na internetových stránkách s kosmetikou, ale i v kamenných obchodech.

Značka EOS je v posledních letech velmi populární a to nejen díky kvalitní kosmetice, kterou produkuje ve velkém množství, ale především díky originálním, nadčasových designovým obalům. Právě díky nim si budete připadat, jako byste nekupovala obyčejný balzám na rty, popřípadě krém na ruce, ale něco extra! A taky proto jsou jejich ceny trochu odlišné, ale ne děsivé. Cena se pohybuje v rozmezí 120 – 170 kč, v kamenných obchodech někdy více. Navíc, co vám mohu slíbit z vlastní zkušenosti, takový balzám EOS vydrží delší dobu než ten klasický.

Dalším důvodem pro jejich popularitu jsou jejich sladké nebo mentolové chutě a to už vůbec není řeč o těch nádherných vůních, díky kterým byste se nejraději do balzámu zakousla!

EOS Xmass kosmetická sada I.

V kosmetické sadě EOS Xmass naleznete ne jeden, ale hned dva balzámy, jejichž vůně i chutě jsou laděné v duchu zimního počasí. Můžete vyzkoušet tedy balzám na rty Winterbery, tedy červenou „kuličku“, která je více sladká a ovocná. Tou druhou, žlutou „kuličkou“ je Vanilla Bean, ta ve vás probudí tu pravou touhu po vánočním cukroví a klidné hřejivé atmosféře ducha Vánoc. Voní totiž po sušenkách 🙂

Konzistence každého balzámu na rty je tvrdá, nerozpouští se, takže ho můžete s klidem nosit v kapse a nemusíte se bát, že by se vám v ní rozpustil. Hydratace je velmi dobrá a díky bambuckému máslu z kterého je tento balzám především vyráběn se můžete spolehnout na jeho šetrnost a to i pro ty co mají velmi citlivou pleť – rty.

Pokud, ale nestojíte o vánoční vůně, tak nemusíte vybírat jen z těchto zimních balámků a  můžete klidně zvolit jiný. Jedno vám ale slibujeme! Nebudete pak už chtít žádný jiný.

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.