Gucci Bloom

Omamná pudrová vůně květin dokáže v každé ženě probudit touhu, lásku a chuť se rozmazlovat a být rozmazlována. Jasmínová, sladká a ženská vůně dámského parfému Gucci Bloom Vás rozhodně bude rozmazlovat, a to dlouhé hodiny!

Dámská parfémovaná voda Gucci Bloom

Pudrově růžová vůně, v tak trochu retro flakonku, osloví každou ženu, která miluje sladké a stylové vůně, které neztrácí na eleganci, ale i hravosti.

Z portfolia módního domu Gucci vzešlo už mnoho vůní, které mají zaslouženě své místo mezi top světovými parfémy a proto je skoro jasné, že další novinka v podobě této parfémované vody bude znovu skutečným zážitkem a tou pravou volbou při výběru nové vůně.  Samotná dámská vůně Bloom je sladká na první pohled, ale i na první přivonění, a to tentokrát bez jakéhokoliv přehánění. Její omamné vonné tóny jsou složeny pouze a čistě z květinových vonných ingrediencí. Vůně se Vám může na první pohled zdát jako spíše květinková, tedy letní, ale nenechte se zmást. První dojem je možná výraznější a hravější, ovšem potom, co se vůně rozvolní, poznáte její elegantní stránku a dáte nám jistě za pravdu, že se perfektně hodí i do chladnějšího ročního období, kdy Vás zahřeje a naladí na pozitivní vlnu.

Dámská parfémovaná voda Gucci Bloom a její vonné složení

Hlava: zimolez

Srdce: kořen kosatce

Základ: tuberóza, jasmín sambac

Na úvod se nemusíte bát, že byste vůni Gucci Bloom přehlédly. Je skutečně výrazná a nasládlá díky jedné velmi výrazné květině, kterou je zimolez. K tomu se posléze přidá srdce parfémů, tvořené smyslným a provokativním kořenem kosatce a nakonec v základu parfému objevíte kompozici tuberózy a aromatického jasmínu, které jsou jednoznačně odzbrojující.

Parfémy z kolekce Gucci Bloom

Samotná vůně Gucci Bloom byla na trh s parfémy uvedena opravdu nedávno, tedy její debut byl v roce 2017  a  do svého portfolia přivítala i další provedení v podobě pudrově růžového parfému se zelenou etiketou Gucci Bloom Acqua di Fiori, která byla představena v roce 2018!

Vytříbená elegance, zaručený styl a ženskost jsou skryty v jednom malém hranatém růžovém flakónku v podobě dámského parfému Gucci Bloom. Stačí tak málo, abyste se ocitla přímo v rozkvetlé zahradě, kde se nachází ty nejdelikátnější květinové vůně, které jsou omamné a tak překrásné, jako i žena, která tento parfém vlastní.

Co se Vám na tomto parfému jistě zalíbí je i cena, pokud tedy budete nakupovat na internetových stránkách NOTINO.CZ, kde jsem si i já sama po dlouhém rozhodování tento parfém zakoupila a absolutně toho nelituji. Trvá mi často se dlouho rozhodnout, který nový parfém vyzkoušet (jen málokdy se vracím ke stejným vůním, mám ráda změnu) a myslím, že na podzim jsem se nemohla lépe rozhodnout.

A jak se líbí vám tato sladká jasmínová vůně?