Gliss Kur – Serum Deep-Repair

Vyzkoušejte novou péči o vlasy s kolekcí kosmetiky na vlasy GlissKur Serum Deep-Repair. Máte nepoddajné vlasy, které postrádají lesk a vůbec nevypadají zdravě? Tak nezoufejte, vlasová kosmetika Gliss Kur má pro vás „lék“ v podobě regeneračního šampónu, kondicionéru a oleje z nové kolekce Serum Deep-Repair.

glisskur_jpg

Kosmetika Schwarzkopf

Správná péče o vlasy nespočívá v ničem jiném než v náležité péči, která je umožněna díky kvalitním a inovativním výrobkům od společnosti Schwarzkopf. Protože každý máme jiný typ vlasů, který potřebuje svoji vlastní specifickou péči, je společnost Schwarzkopf připravená na širokou problematiku v péči o vlasy. Každý rok přichází s novými kolekcemi přípravků určenými pro vlasy, které se zaměřují na ten či onen problém. Není žádným tajemstvím, že produktové řady Gliss Kur obsahují speciální aktivní komplexy, které jsou přizpůsobené různým typům vlasů. Z tohoto důvodu může mít každá žena krásné vlasy, jako z filmu a především je můžete mít i vy!

Serum Deep – Repair

Již po prvním týdnu používání poznáte rozdíl mezi svými vlasy před a po používání vlasové kolekce kosmetiky Serum Deep – Repair od Gliss Kur.

gliss_jpg

Tyto nové přípravky nabízejí mnohem hlubší regeneraci vlasů než předešlé výrobky z kolekce Gliss Kur. Díky inovativní receptuře SERUM DEEP-REPAIR proniká i do nejhlubších vlasových vrstev a může tak regenerovat zničené a namáhané vlasy již po prvním týdnu od jeho používání. Mimo extrémní hloubkové regenerace budou vaše vlasy nejen zdravější, ale i pružnější a objemnější.

Kolekce SERUM DEEP-REPAIR:

Co vše obsahuje nová kolekce od Gliss Kur?

  • Vlasový šampon
  • Vlasový kondicionér- balzám
  • Vlasový regenerační expres balzám
  • Vlasová okamžitá regenerační maska
  • Vlasová regenerační maska

Aplikace vlasových přípravků Gliss Kur je naprosto snadná. U šampónu Serum Deep Repair jemně nanesete přípravek do mokrých vlasů a necháte působit 1 minutu a opláchněte. Pokud chcete, aby byl výsledek co neúčinnější, tak vlasy proceduru proveďte ještě jednou. Po opláchnutí šampónu použijte následně balzám – kondicionér SERUM DEEP-REPAIR. Ten naneste na vlasy rovnoměrně, především se věnujte postiženým částím, jako jsou například konečky vlasů, a nechte působit 1-3 minuty a následně opláchněte. Vlasy budou hedvábné jemné a nebude vám trvat věčnost jejich rozčesávání.

deep serum glisskur_jpg           deep serum_jpg

Jak sami vidíte a uvidíte, aplikace je jednoduchá a účinnost zaručená. I když nejsou vlasové výrobky Gliss Kur natolik ceněny, jako třeba výrobky Matrix i tak je jejich obliba poměrně vysoká.

A co na ně říkáte vy?