Adidas Originals Born Original

Adidas přichází s novou kolekcí vůní, jak pro ni, tak pro něj. Chcete být znovuzrozeni? Co utváří váš život, vaši podstatu? Tak právě toto je celá podstata, či myšlenka nových vůní Adidas Originals Born.

Adidas Originals Born Original toaletní voda pro muže:

Tato vůně je opravdovým znovuzrozením pro každého muže bez výjimky. Dnešní doba vyžaduje muže i ženy se svobodným duchem, kteří se nebojí vystoupit z řady a mluvit sami za sebe. Toto vše, a mnohem víc vyjadřuje i tato nová pánská vůně z kolekce Adidas Originals.

born original_jpg

Parfém Adidas Originals Born Original skrývá ve svém broušeném, průhledném, skleněné flakónku květinové esence levandule, fialky, šalvěje a rebarbory, které jsou nápaditě kombinované i s ovocnými vůněmi, jako je např.pomeranč. Jako každá mužná vůně, by neměla postrádat dřevité tóny, tak i zde nalezneme skvělé kombinace esencí. Tedy nejen cedrové dřevo, ale i santalové a kašmírové dřevo. Neposlední a velmi důležitou ingrediencí je černý pepř, který je takovou malou třešinkou v tomto stylovém parfému.

Adidas Originals Born Original toaletní voda pro ženy:

Každá žena je originální a tak i potřebuje vlastní vůni, která bude vystihovat její pravou podstatu a jedinečnost. A to právě dokáže nová dámská toaletní voda pro ženy Adidas Originals Born Original.

Adidas Originals_jpg

Díky esencím vůní, jako je například jablko, jasmín, bergamot, meruňka, pomeranč nebo exotický kokos, je tato neotřelá vůně opravdovým originálem mezi ostatními parfémy. Dalšími ingrediencemi jsou olivovník nebo cedr, které se nachází v samém základu vůně a podtrhují ucelenost celého parfému.

Obě dvě vůně mají moderní a originální design, který vyjadřuje podstatu samotné vůně. Kovový uzávěr na flakónku, jakoby evokoval moderní techniku a nádobka flakónku představuje, jakoby roztavené tekoucí sklo, které podtrhuje celou dynamiku současné společnosti.

originals_jpg

Kolekce Adidas Originals born original nabízí nejen toaletní vodu ve třech různých velikostech (30 ml, 50 ml, 75 ml), ale i sprchový gel a tuhý deodorant.

Odoláte této nové vůni?

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.