Vichy Minerál 89 Posilující a hydratační pleťové sérum s kyselinou hyaluronovou

Pokud je v současnosti nějaká opravdu povedená novinka v péči o obličej, tak je to bezpochyby toto nové pleťové sérum Vichy Minerál 89, které je nejen úžasné na první pohled (takže jej prostě chcete), ale je i něčím, co skutečně pomůže Vaší pleti, aby byla krásná, zdravá a po celý den i noc hýčkaná!

Novinka na trhu s kosmetikou – pleťové sérum Vichy Minerál 89

Pleťová séra jsem v poslední době čím dál více oblíbeným typem kosmetiky v oblasti péči o pleť a není se čemu divit. Sérum je dle mého názoru o mnohem lepší jak kde který krém, a to především pro ty z Vás, kteří rádi používají kvalitní a šetrné přípravky na pleť, které mnohem méně zatěžují pleť. A právě přesně toto sérum Minerál 89 dělá, tedy naprosto šetrně pečuje o Vaši pleť a zanechává ji bez chybičky, bez jakýkoliv negativních účinků.

Posilující sérum Vichy Minéral 89 Hyaluron-Booster je skvělou novinkou na trhu a rozhodně je skvělou volbou pro Vaši pleť. Hydratuje jako žádný jiný přípravek, a to dlouho době, do hloubky a bez toho, aby pleť nějak zatěžoval nebo ucpával póry. Potom co vyzkoušíte na dotek a vlastní pleť jeho jemnou, tak téměř „vodovou“ konzistenci přípravky, tak sami pochopíte, jak moc jsem měla pravdu!

Složení tohoto pleťového séra je opravdu jednoduché, oproti jiným přípravkům. Obsahuje totiž jenom a pouze 11 ingrediencí a jednou z nich je skvělá kyselina hyaluronová přírodního původu, které se postará o to, aby Vaše pleť byla a vypadala mladší a tedy i krásnější. Co je ovšem tou NEJ ingrediencí, či jinak složkou tohoto přípravku je 89% mineralizující termální voda, která Vám dopřeje tu správnou dávku HYDRATACE.

Vlastnosti a účinky nového hydratačního pleťového séra Vichy Minéral 89

Díky lehké konzistenci zbytečně neucpává póry a přesto pleť hydratuje do hloubky a po dlouho dobu. Vstřebává se opravdu rychle, skoro okamžitě! Díky lehké konzistenci přípravku se rychle a SNADNĚ ROTÍRÁ, takže je to opravdu rychlá a příjemná aplikace přípravku, kterou budete provádět každý den bez žádného zdržování nebo čekání až se sérum vstřebá do pokožky pleti. Dále pleťové sérum působí proti vnějším a vnitřním agresorům a posiluje kožní bariéru pleti.

A neposledně by bylo dobré zmínit, jako u každého výrobku od značky Vichy, že je dermatologicky, ale i oftalmologicky testován! Kvalita vždy na první místě, nemyslíte?