Termoaktivní zeštíhlující krém Farmona Nivelazione slim

Šaty, sukně, krátké kraťásky, to vše neodmyslitelně patří k horkým letním dnům, které jsou už tady! Má to ale často jeden háček a tím je pokožka, kterou trápí sem tam, nějaký ten ďolíček nebo jinak řečeno celulitida.

Nebudeme si nic namlouvat, celulitida se vztahuje na všechny typy postavy, ať už jste hubené a nebo ne. Existuje spousta rad, jak na ni, jak se jí zbavit, ale každé tělo je originál a funguje po svém. Z toho důvodu jsem  si vybrala snadnější cestu k boji proti celulitidě (než je pití litrů vody, odříkávání kávy apod.) Tou cestou je termoaktivní zeštíhlující koncentrát proti celulitidě od značky Farmona, který je skvělým pomocníkem v boji proti „pomerančovité“ pokožce.

farmona termoaktivní krém proti celulitidě

Farmona Nivelazione slim: termoaktivní zeštihlující koncetrát proti celulitidě:

Krém Farmona Nivelazione slim vás na úvod asi překvapí svojí barvou v oranžovém odstínu. Je poměrně tuhý, ale po nanesení na pokožku se snadno roztírá a téměř okamžitě vstřebává. Krém je nejlepší nanášet před cvičením, při zahřátí začne plně účinkovat a můžete očekávat lehké, až silnější pálení, které vaší pokožku dokonale vypne a zbaví kosmetických nedostatků v podobě celulitidy. Navíc pomáhá k rychlejšímu spalování tuků. Já sama jsem byla překvapena, jak dokáže prohřát pokožku, pocítíte jemné pálení i několik hodin!

farmona krém Nivelazione Slim

Výrobky značky Farmona, speciálně zeštíhlující termoaktivní krém Farmona Nivelazione slim můžete zakoupit na internetových stránkách notino.cz, kde vás jistě potěší nejen příjemná cena (cca 90 kč), ale i obrovský výběr dalších kosmetických výrobků všeho druhu!

Něco málo o značce Farmona:

Kosmetická značka Farmona, byla založena v roce 1997 a to v Krakově. U nás není dosud tolik známá a to i přes to, že se nachází tak blízko. Nabídka přípravků značky Framona je poměrně bohatá a tím mám na mysli více než 450 kosmetických přípravků, které jsou vysoce kvalitní a především účinné a splňují vše, co od nich zákazník očekává. Farmona je rozhodně jednou z bezpečných kosmetik, která dbá na výzkum a vývoj svých přípravků. Výběr ingrediencí je řízen pod drobnohledem největších specialistů v oboru, takže se můžete spolehnout na bezpečnost každého přípravku Farmona.

Farmona Nivelazione

Navíc, z vlastní zkušenosti můžu podotknout, že většina výrobků této značky nádherně voní. Především pokud vyzkoušíte některý jejich sprchový gel nebo tělový krémů z kolekce Farmona Tutti Frutti, tak mi dáte jistě za pravdu, že tato záplava sladkých ovocných vůní dostane snad každého!

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.