Tangle Teezer

Trápí vás často zacuchané vlasy, které ne a ne rozčesat, a to i když jste použila snad všechny druhy kondicionérů, či jiných přípravků na vlasy, které mají za úkol právě jejich snadné rozčesání? Pokud ano, tak pak jste určitě ještě nevyzkoušela nový kartáč Tangle Teezer od Salon Elite, která zaručeně nezklame!

tangle_jpg

Kartáč Tangle Teezer

Pokládáte si otázku, čím je tento výrobek odlišný od jiných kartáčů na vlasy? Tak vám na ni odpovíme! Je to především díky jeho inovativnímu, až nadčasovému tvaru. Právě díky tvaru a rozmístění jednotlivých štětin na ploše kartáče, které usnadňují rozčesání vlasů i na běžně nedostupném místě pro běžný hřeben, je Tangle Teezer Salon Elite nenahraditelný. Štětinky se navíc sami navracení na své původní místo a tvar, takže se nemusíte ohlížet na nějakou jemnost v zacházení anebo možnost rychlé opotřebovatelnosti výrobku.

tangle teezer_jpg

Vlastnosti kartáče Tangle Teezer:

  • jemné a příjemné rozčesávání
  • hebkost a vyšší lesk vlasů
  • lehká údržba kartáče

Kartáč Tangle Teezer je absolutním hitem a jedničkou na trhu! Dnes je jedním z nejprodávanějších vlasových kartáčů ve Velké Británii, ale i ve světě. Oblíbený je nejen pro svůj krásný design, ale i pro svoje široké uplatnění. Mohou ho používat nejen dospělí, ale i malé děti, kterým se česání často dost nelíbí.

tangle kartáč_jpg

 

Používání Tangle Teezer je opravdu ten nejsnadnější způsob, jak si šikovně poradit s nezkrotnou „hřívou“ každého druhu.

Vzhled kartáče Tangle Teezer

Skvělý nadčasový ergonomický tvar kartáče, který uchopíte bez problému do své ruky je vytvořen díky revolučním technologiím, ale i materiálu. K dispozici naleznete velký výběr barevných kombinací, které zaujmou hned na první pohled. Největší a úspěch přineslo růžové provedení kartáče Tangle Teezer Salon Elite, který odstartoval závratným tempem jedno ocenění za druhým.

Vyberte si z celé řady barevných, ale i tvarových kombinací kartáče Tangle Teezer Salon Elite a najděte ten pravý do vaší kabelky!

A co na něj říkáte vy?

 

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.