Rtěnka Dior Rouge Dior

 

Chcete skutečně luxusní rtěnku? Pro jednou rozmazlit své rty? Tak to vám velmi ráda přestavím jednu takovou rtěnku, co vás bude hýčkat, jako žádná jiná a navíc díky ní budou vaše rty neodolatelné, přímo k sežrání nebo jak je libo, k pomilování.

Ano, básním tu o rtěnce jménem Dior Rouge! Hned na úvod vám nebudu lhát, jde o trochu dražší rtěnku, ale pro jednou za čas se my ženy musíme rozmazlit a proč ne právě takto? Navíc rtěnka vám nějaký ten pátek vydrží, takže to nejsou vyhozené peníze a navíc je to DIOR, tomu přece nelze říct ne!

Luxusní pečující rtěnka Dior Rouge

Na tuto rtěnku jsem se ze začátku dívala trochu skepticky, říkala jsem si, že tolik peněz kvůli rtěnce nevyhodím, ale pak jsem ji vyzkoušela a bylo rozhodnuto. Prostě jsem ji musela mít! Není jako ostatní matné rtěnky, které tak, tak nanesete na rty a pak se vám pomalu, ale bohužel jistě ze rtů drolí a udělají vám nepěknou, až komickou konturku. Rtěnka Dior Rouge se vám vpije do vašich rtů a vydrží, a když už mizí, tak vyváženě, takže žádné ošklivé konturky.

Co dalšího vám doporučuji je odstín rtěnky. Šla jsem do naprosté klasiky, tedy červené a tím je odstín 999, myslím, že zrovna tato barva sluší každé ženě a to bez výjimky, je jedno jestli jste blondýna, bruneta nebo máte vlasy jako havraní peří. Je to jednoduše sázka na jistotu.

Pokud si rtěnku zakoupíte, dostanete ji zabalenou v krásném pouzdru. Nanášení rtěnky je snadné, klasicky se nanáší, jako i ostatní rtěnky.

 

Není rtěnka jako rtěnka

Já sama jsem dosud fandila nejvíce rtěnkám značky MAC, ale asi budu muset trochu svoje obzory rozšířit. Vyzkoušet něco nového se totiž někdy vyplatí a já myslím, že zrovna v tomto případě to je velký úspěch, přestože cena je plně někde jinde, než bych si představovala. Sama jsem si rtěnku zakoupila na internetových stránkách

notino.cz, kde ji měli zrovna v akci za 849 kč, v běžných kamenných obchodech si možná více připlatíte, takže mezi námi bych vám doporučila si v obchodě vyzkoušet ten správný odstín pro vás a pak si najít levnější variantu na internetu, třeba jako já.

S rtěnkou Dior Rouge Dior budete mít luxusní rty, o tom nepochybujte!