Rimmel Lasting Finish Kate

Rimmel_rtěnka_Kate_jpg

Že je rtěnek dost, až moc jsem si určitě nevšimla jen já, ale i vy! Tolik barevných odstínů, možností a značek, z kterých se dá vybírat opravdu donekonečna je na trhu už nějaký ten pátek a vybrat si tu pravou, která vám sedne je doslova uměním.

Éra rtěnek?

Já sama osobně volím raději méně výrazné odstíny rtěnek, ale řekla jsem si, že už přece jen je čas vyzkoušet i něco mnohem výraznějšího a hlavně módního. Jako první jsem si koupila jednu z levnějších typů rtěnek a byla jsem z počátku nadšená. Výrazné rty, jak je známo, nepotřebují moc výrazné líčení, takže jsem své zkrášlování omezila na řasenku, trochu make-upu a podtrhla vše výraznými rty. Po čase jsem ale zjistila, že mi rtěnka dělá nehezkou a hlavně nežádoucí „konturku“ na rtech a zbytek se vždy smaže. Z toho důvodu jsem se rozhodla pro novou rtěnku od Rimmelu –Kate Moss.

Rtěnka Rimmel Lasting Finish Kate by Kate Moss

Výběr této značky rtěnky je opravdovou výhrou a to si nevymýšlím! Kolekce rtěnek od slavné topmodelky Kate Moss Rimmel Lasting Finish Kate splňuje všechny požadavky na opravdu kvalitní a dlouhotrvající rtěnku pro vaše rty.

RtěnkaRimmelKate_jpg

Můžete očekávat zaručené účinky-vlastnosti, jako jsou:

– intenzita odstínu barvy

– vytváří sytý a dech beroucí zářivý vzhled

– hydratuje

– dlouhotrvající barva, až 8 hodin!!!

I když je tato rtěnka na trhu něco kolem dvou let, tak z její kolekce barevných odstínů neubyl ani jeden barevný odstín. Právě naopak, stále přibývají další! Originální syté odstíny vydrží díky obsahu unikátního pigmentu z černých diamantů opravdu zářivý lesk, který podtrhne a zvýrazní každé rty. Navíc díky krémové textuře skvěle přilne ke rtům a umožňuje i snadné nanášení. Rtěnka Rimmel Lasting Finish dodává vašim rtům potřebný stylový odstín a lesk, který z vašich rtů udělá rty k nakousnutí!

Pro ty co opravdu touží pro výrazných barvách doporučuji odstíny 01, 02, 20, 90. Já osobně jsem si koupila, podle mě zlatý střed, a tím je odstín 12, který je lehce tlumenější naoranžovělý. Pokud toužíte ale po perfektní červené, tak odstín 01 je určitě tím pravým při vašem výběru.

Rimmel_Kate_jpg         Moss_rtěnka_jpg

Neodolatelně sytá a plná barva rtěnky Lasting Finish Kate od Rimmelu z vás udělá smyslnou a stylovou ženu během okamžiku!

rtěnka_Moss_Kate_jpg

Máte i vy nějaké zkušenosti se rtěnkou Rimmel Lasting Finish Kate?

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.