Pleťová bylinná maska Alcina

Kosmetické značka Alcina má už za sebou dlouhou historii, a to až do roku 1905! U této značky se nemusíte obávat nekvalitních a neověřených výrobků, protože je na trhu skutečně věčnost. Něco jako Nivea, ale trošku dražší. Nechci Vás ale hned odstrašit, protože cena není těchto výrobků je pořád v normě a navíc jejich kvalita je podle mého názoru o nějaký ten stupeň výše!

Pleťová bylinná maska Alcina

Osobně jsem měla na paškálu už několik pleťových masek, ale tato maska na pleť je snad jedna z prvních, co jsem před xx lety vyzkoušela, jako začínající puberťák v boji proti nedokonalostem pleti. Ano, přesněji v boji proti akné a neustále se nepříjemně lesknoucí se pleti v obávané T-zóně. Je pro mě tedy trochu symbolické, že jsem na tuto masku narazila nedávno znovu, a to na stránkách Notino.cz! Byla jsem trochu překvapená, protože jsem neměla tušení, že tato značka kosmetiky, tedy kosmetika ALCINA, stále na našem trhu funguje a že se, k jejímu dobru, drží osvědčených receptur svých výrobků. A právě tím osvědčeným přípravkem je i skvělá pleťová maska Alcina For Oily Skin, o které Vám budu „básnit“. 🙂

Sama za sebe bych masku doporučila všem, co mají problémy s pletí. V této oblasti je maska Alcina for Oily Skin jednoduše fenomenální! Nejspíše jsem ještě nevyzkoušela masku, co by měla takové účinky po stránce stahování pórů a především tak rychlé zklidnění podrážděné pokožky. Ovšem, vlastnosti masky Vám popíšu přesněji v dalších řádcích. Neměla bych předbíhat, i když mé nadšení z této značky, se jen horko těžko krotí!

Zázračné vlastnosti bylinné pleťové masky Alcina

Začnu malým negativem. To jediné, co Vás na této masce může vyděsit je její nelíbivá zelená barva. Je skutečně ošklivě zelená, ale můžu Vám slíbit, že to je asi jediná věc, co Vám bude vadit! Čeká Vás příjemná bylinná vůně masky, snadné nanášení, rychlé schnutí masky, PERFEKTNÍ STAHOVÁNÍ PÓRU (budete mít pocit, že vaše pleť je jak po liftingu).

Maska dále rychle zaceluje a omezuje tvorbu akné! Po umytí masky, doporučuji vlažnou vodou, bude pleť krásně jemná a především ZKLIDNĚNÁ. Takže co více si přát?

Aplikace pleťové bylinné masky od Alciny

Myslím, že k aplikaci stačí jen napsat, že si masku musíte nanášet na obličej předem očištění. Obličej nechte trochu navlhčený a na potřebná místa masku naneste, stačí opravdu málo, nepotřebujete závratné vrstvy tohoto přípravku. Jedna to není zrovna nejlevnější maska a taky opravdu stačí málo, aby maska splnila, to co splnit má.

Bylinná pleťová maska Alcina pro mastnou a problematickou pleť je pro mě „zeleným zázrakem“, který je lety ověřený a zatím v mých očích stále tím nejlepším, ze všech! A to už o něčem vypovídá!

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.