Nejlepší řasenka: L’Oréal Paris Mega Volume Miss Manga

Také jste se nenarodila s přírodními dokonale hustými řasami, které by rámovaly a zdůrazňovaly vaše krásné oči?

Nezoufejte a rozhodně se nestávejte závistivou potvorou, které bude svoje sokyně, které „nespravedlivě“ byly takovými řasy obdařeny, tiše pomlouvat. A proč? Protože kosmetická značka L’Oreál přišla s novou řasenkou Paris Mega Volume Miss Manga, která vám vytvoří řasy po kterých toužíte.

Řasenka L’Oréal Paris Mega Volume Miss Manga:

Řasenka L’Oréal Paris Mega Volume Miss Manga promění vaše jemné a nevýrazné řasy, na neodolatelnou záplavu černého závoje svůdnosti.

 

Kladete si otázku, jak to tato řasenka dokáže? Je to především díky konickému kartáčku, který dodává vašim řasám maximální objem a dále díky jedinečnému složení, které vytváří perfektní řasy za pár sekund. Řasy se díky řasence L’Oreál Paris Mega Volume Miss Manga, stanou sytě černé a až 15x výraznější, navíc barva je dokonale fixovaná, takže vydrží na vašich řasách po dlouhou dobu, ale pozor! Není voděodolná, takže na vodní radovánky vám rozhodně neposlouží.

megavolume_jpg

 

Skvělé vlastnosti této řasenky:

  • řasy se neslepují a nedrolí
  • sytá a hustá barva s dlouhotrvající texturou
  • má hustý a ohebný kartáček
  • vytvoří perfektní objem, který drží tvar
  • skvěle se odličuje

Aplikace řasenky se nijak zvlášť neliší od ostatních. Nejlepší je nanášet řasenku pomocí kartáčku, jemně na konečky řas, ne po celé délce, dochází pak často k nežádoucímu efektu, že se řasy slepují. Nemusíte se, ale ničeho obávat, kartáček řasenky Mega Volume Miss Manga, je uzpůsoben, tak aby s jeho pomocí byly vaše řasy dokonale rozdělené a nikoli plné žmolků a slepených řas, jak se často stává u ostatních řasenek.

maga volume_jpg

Vyzkoušejte tuto moderní řasenku a proměňte svůj pohled, díky bohatšímu objemu řas, na neodolatelný.

Zde můžete vidět reklamní kampaň kosmetiky L’Oreál pro rok 2014:

A jakou řasenku používáte vy?

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.