Max Factor 2000 Calorie Mascara Curved Brush – řasenka pro prodloužení a zahuštění řas

Skoro nikdy nezůstávám u jedné řasenky, vždy si říkám, že zkusit novou a třeba i lepší není na škodu! Ovšem, někdy si říkám, proč jsem raději nezůstala u té staré dobré klasiky. Jako skutečně „starou a ověřenou klasiku“ považuji řasenky Max Factor 2000 Calorie. Toto jsou pro mě TOP řasenky, které jsou kvalitní, ověřené a nestojí moc.

Řasenka pro prodloužení a zahuštění řas Max Factor 200 Calorie Mascara Curved Brush

Počem toužíme u našich řas? Po objemu! To je to, co je na řasách nejvíce sexy! Pokud máte objem, tak máte husté, dlouhé řasy. A tím pádem máte i ten neodolatelný sexy pohled, z kterého muži nemohou dýchat a ženy Vás podezírají, že máte umělé řasy anebo že jednoduše příroda není spravedlivá! A právě objem je to, co tato řasenka vytvoří, a to během chvilky, pokud máte jen trochu šikovnou ruku a trpělivost.

Řasenka 200 Calorie od Max Factor v červeném, sexy, provedení dodá řasám až o 300 % objemu a zároveň je natočí a prodlouží, takže budete neodolatelná a konečně sama se svými řasy spokojená.

Co Vás jistě potěší dále je cena, ta je totiž poměrně nízká, a to okolo 140 kč, pokud si ji zakoupíte na stránkách notino.cz. Za nižší cenu ji asi nejspíše nenajdete, možná pokud si počkáte na nějakou slevu, ale komu by se chtělo čekat nebo to sledovat?

Vlastnosti a výhody řasenky Max Factor 200 Calorie Mascara Curved

Řasenka, která Vám prodlouží řasy, zvětší jejich objem až o 300 %, to z ní tak trochu jako pohádka, než jako realita. No, upřímně těch „300%“ Vám asi nezaručí, ale rozhodně je to jedna z těch, která ten OBJEM DOKÁŽE VYKOUZLIT, a to i když máte řas málo. Díky speciálně zahnutému kartáčku se dostanete i na tu neposlednější a nejkratší řasu! Řasenky od Max Factor jsou jednoduše a bez přehánění nebo nějakého toho zbytečného nadržování skvělé. Perfektně oddělují řasy, černá barva je vždy černá, a to SYTĚ ČERNÁ, žádné vybledlé odstíny a navíc Vám i dlouho vydrží.

Dokonale zatočení, husté a tmavé řasy jsou s řasenkou Max Factor 200 Calorie Mascara Curved Brush samozřejmostí. Krásné a neodolatelné řasy Vám vydrží několik dlouhých hodin, takže s nemusíte neustále starat o jejich „stav“.

V jediném tahu budou řasy k nepoznání, jako z filmu! A potom každá toužíme, nebo se mýlím?