Make Me Bio: Face Vare Garden Roses Hydratační krém pro suchou až citlivou pleť

Kosmetika Make Me Bio, s přírodními produkty, je vytvořena z lásky k přírodě, z lásky k Vám. Tedy pečuje nejen o Vás, ale i o Vaše okolí. U značky Make Me Bio se můžete spolehnout, že se jedná o 100% přírodní kosmetiku, která se může pyšnit řadou velmi krásných, stylových a především kvalitních produktů, které budou o Vaši pleť pečovat s tou největší péčí.

Pleťový krém Make Me Bio: Face Vare Garden Roses nabízí nejen přírodní kosmetiku, tedy Vaše svědomí může být čisté, že jste nákupem tohoto krému nijak neublížili přírodě, ale naopak! A pak je tu pochopitelně i kvalita samotného přípravku, který je přírodní a tedy k Vaší pleti snad nejšetrnějším řešením, co jen lze nalézt.

 

Vlastnosti pleťového krému Make Me Bio: Face Vare Garden Roses

Tento pleťový krém je určený pro hydrataci pleti, která je suchá, až citlivá. Nejedná se vyloženě o krém zaměřený na ten či onen problém, může jej používat skoro každý. Díky jeho krásnému a růžovému balení budou nejspíše jeho uživatelkami spíše ženy, ale jistě se dá i využít pro pánskou klientelu, pokud jsou jen trochu fanoušky růží. Krém je vhodný pro denní užívání, kdy perfektně hydratuje a i chrání Vaši pleť.

Jeho vlastnosti v kostce by se daly popsat jako krém, který zabraňuje předčasnému stárnutí pleti, intenzivně hydratuje vaši pokožku a po dlouhé hodiny bude vaši pleť hydratovat. Navíc se skoro ihned vstřebává, takže se můžete po aplikaci krému rychle přejít k Vašemu dennímu rituálu číslo dvě, tedy k líčení.

 

Aplikace krému Make Me Bio: Face Vare Garden Roses v pár jednoduchých krocích

Pleťový krém Make Me Bio: Face Vare Garden Roses nanesete jednoduše na předem umytou a očištěnou pleť, pomocí rukou. Konečky prstů vmasírujete krém do pleti, nemusíte aplikovat velké množství přípravku, stačí skutečně jen málo. Následně nechejte pleti čas, tedy krému aby se absorboval, stačí minutka dvě.

Krásný na první pohled a líbezně vonící po růžích uvnitř. Pleťový krém Make Me Bio: Face Vare Garden Roses dokáže skutečně okouzlit a uspokojit i náročnější klientelu. Jeho vůni, ale i design celé značky si zamilujete skoro hned.