Kosmetická sada: Oriflame Milk & Honey Gold

Rozmazlujte své tělo přípravky z řad značky Oriflame Milk & Honey Gold, která splní vaši touhu po medu a mléku. Vůně mléka a medu, jsou doslova požitkem pro vaši pleť, ale i vlasy a celou pokožku vašeho těla.

Něco málo o společnosti Oriflame:

Značka Oriflame vznikla již v roce 1968 ve Švédsku, kde čerpala svoji inspiraci z krás místní přírody. Je již dlouho známo, že Oriflame se stará o své zákazníky tím, že si dává záležet na výrobě svých přípravku, kterými se snaží co nejméně zatěžovat životní prostředí. Neslibuje neuskutečnitelné, naopak, snaží se být ke svým zákazníkům upřímný a plnit svoje sliby. Takže můžete očekávat zaručenou kvalitu a účinnost jednotlivých přípravků, které se všestranně zaměřují na různé problémy pleti.

Kolekce Milk&Honey Gold:

Pečující přípravky kolekce Oriflame Milk & Honey Gold nabízí širokou nabídku pečujících přípravků o tělo, vlasy a obličej.

Co by to bylo za pečující kosmetickou řadu bez krémového sprchového mýdla Milk & Honey Gold, které je velmi šetrné k pokožce a to díky glycerinu, pudru a mléku s medem.

Pro péči o tělo, ale i ruce je skvělým přípravkem tělové mléko Oriflame Milk & Honey Gold, pečující o vaši pokožku po celý den. Krásně voní a hydratuje. Pokožka se po nanesení krému jemně leskne a vypadá tak mladší a zdravější.

Dalším pečujícím výrobkem je zvláčňující krém na ruce Milk & Honey Gold, který je nejen luxusní, ale i mimořádně vyživující a pečující o vaše ruce. Dokáže vaši pokožku hydratovat po celých 24 hodiny a to i když je velmi suchá.

Péče o vlasy  je stejně tak důležitá, jako o pokožku. Vlasová maska Oriflame Milk & Honey Gold se postará o výživu vašich vlasů a to až po konečky. Tři základní ingredience této masky: mléko, med a pšenice, z vašich vlasů udělají lesklý a zdravý závoj hedvábné nádhery.

Vyzkoušejte jeden z přípravků Oriflame Milk & Honey Gold a nechte se unést kouzelnou sladkou vůní medu a mléka. Nebudete zaručeně litovat!

 

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.