Kallos kosmetika – maska na vlasy

Pokud jste o kosmetice Kallos zatím neslyšeli, tak vás mohu ujistit, že to není žádná ostuda. Kosmetika Kallos je u nás celkem neznámá, nežli jiné značky, jako je například Nivea, Dove apod. Záměrně zmiňuji právě tyto značky a ne některé z těch dražších, protože i kosmetika Kallos patří do toho typu výrobků, které si po stránce ceny může bez problému dovolit každý.

kallos-kosmetika

O kosmetice Kallos

Značku Kallos založil John Kallos v roce 1978, který spolu se svými sestrami vytvořil zcela novou kosmetiku ve spolupráci s italskými výrobci. Výrobky jsou nejen kvalitní, ale i levné, což je někdy až neuvěřitelně zarážející. Dnes je kosmetika Kallos známá v mnoha zemích a pro její pokrokovost ve výběru a zpracování surovin se stane jistě i do budoucna ještě známější. Co nás, jako zákazníky nejvíc zajímá je pochopitelně, na co se společnost Kallos především zaměřuje a pak nejvíce asi, jestli je kosmetika opravdu kvalitní.

O tom, jak je kosmetika kvalitní si nejspíše uděláte nejlepší představu, když si ji sami zakoupíte. Můžu vám už předem slíbit, že opravdu NEUTRATÍTE! Stačí vám pár korun, něco málo okolo například 80 kč!

Já sama jsem vyzkoušela už dvě vlasové masky od Kallos a jiné už ani nepoužívám a to nejen z důvodu, že vám jedna maska vydrží opravdu věčnost, vzhledem k tomu že má 1 kg, ale i protože je skutečně kvalitní.

kosmetika-kallos-vlasova-pece

U vlasových masek jsem pochopitelně nezůstala, vyzkoušela jsem i jejich kondicionéry, šampóny, oleje na vlasy. Výsledky byly dobré, v některých případech možná ne tak uspokojující, ale vzhledem k tomu, že jsem už celkem rozmazlená ve svém výběru vlasové kosmetiky, tak mohu jen doporučit. Navíc kromě poměrně dobrých výsledků i krásně tato kosmetika voní.

Vyzkoušejte některý z přípravků z kosmetiky Kallos a především doporučuji vlasové masky z řad kosmetiky Kallos a budete příjemně překvapená, že i v současné době předražených značek se dá koupit něco nového a kvalitního a především levného!!

Jak na vás tato kosmetika působí?