Jak si prodloužit opálení

Pracovala jste celé léto na dokonalém opálení a máte teď strach, že vaše snaha bude postupem času nenávratně ztracena? Tak právě zde, naleznete pár rad, jak prodloužit své letní opálení a pyšnit se zlatavou pokožkou i v budoucích podzimních dnech.

nutribronze_jpg         dermacol_jpg

Letním dnům už odzvonilo a tak přichází kromě chladného počasí i bledá pokožka. S počasím sice nic neuděláte, ale s pokožkou ano! Vaše pleť může díky pár kosmetickým přípravkům a radám, vydržet nádherně bronzová i několik týdnů déle.

Pár rad pro to, jak si prodloužit opálení:

1. Horké vaně se vyhýbejte obloukem, jen se sprchujte. Ptáte se proč? Čím déle budete v horké lázni, tím více se bude vaše pokožka vysušovat. Pokud si ale bez vany nedokážete představit život, tak aspoň používejte oleje do koupele, které vaši pokožku promastí a uchrání před vysoušením a následným nežádoucím loupání kůže.

2. Asi nejčastější rada je: POUŽÍVEJTE SAMOOPALOVACÍ KRÉMY! Nabídka těchto výrobků je poměrně bohatá, takže by jste neměla mít problém s jejich výběrem. Opravdu osvědčenými samoopalovacími krémy jsou například produkty od kosmetických značek, jako jsou Dermacol, L’Oreál, Mary Kay nebo Vichy.

3. Pokožku neustále hydratujte, to je snad ta nejdůležitější rada ze všech. Pro jemnou a zdravou pokožku, můžete použít například kosmetiku v podobě tělových krémů, tělových mlék a nebo olejů.

4. Důležitý je i peeling vaší pokožky. Udržíte tak zdravý a přirozený vzhled vaší kůže a zbavíte se odumřelých kožních buněk, které na pokožce vytváří nežádoucí šedý film. Nebojte se! Peeling opálenou vrstvu neobrušuje, naopak usnadňuje regeneračním krémům a látkám, aby pronikly lépe do pokožky.

5. Poslední radou je pochopitelně zdravá výživa. Vynechte na chvilku nezdravé jídlo v podobě smažených pokrmů, dále se vyhněte kouření a alkoholu. Vaší pokožce to zaručeně pomůže se regenerovat, jak navenek, tak i zevnitř a udržet, tak zdravý vzhled.

Vyzkoušejte tyto rady a určitě vám vaše zlatavá pokožka nedá sbohem ze dne na den.

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.