Guerlain – lak na nehty, co vydrží

Každý žena nejspíše vlastní alespoň dva druhy anebo odstínu laku na nehty a proč by taky ne? Lak na nehty z mé vlastní zkušenosti dlouho nevydrží anebo v tom lepším případě je dobré měnit jednotlivé barevné odstíny, nejen podle roční doby, ale i podle stylu vašeho oblečení.

 

Lak na nehty od značky Guerlain, který nezklame!

Každá značka kosmetiky a především ta která se ve svém portfoliu zaměřuje na dekorativní kosmetiku má na svém kontě nějaký ten lak na nehty. A jak jednou začne, tak už nepřestane. Některé laky stojí pár korun, ale některé stojí i několik stovek korun a v tom případě už je vhodné si pořádně ověřit danou značku, zda opravdu tento lak, za takové peníze stojí.

Francouzská značka Guerlain nabízí skutečně kvalitní a luxusní kosmetiku a tedy ano, i laky na nehty. Jak už jsem naznačila, tak se nejedná o lak za pár korun, ale o laky na nehty, který stojí o něco víc. Ovšem, rozhodně je něčím výjimečný, a to už na první pohled. Tedy balením produktu. Jedná se spíše o nějaký malý flakónek na parfém, než-lilak na nehty, ale nenechte se zmást! Je to lak na nehty a to velmi kvalitní.

Značka Guerlain si pro nás připravila hned několik barevných odstínů a já sama jsem neodolala pastelovým tónům modré, která k této letní sezóně prostě patří. Další moje srdcová záležitost je vždy nějaký ten červený anebo růžový odstín, který bije už na dálku do očí. Přeci jenom rudá- červená barva asi nikdy nevyjde z módy, ale trochu horší je její bezúhonnost. Zde bych chtěla dát tomuto laku na nehty taky kladnou recenzi, protože mě velmi mile překvapil.

Vlastnosti laku na nehty Guerlain

Tak za prvé tento lak na nehty vydrží dlouho, a to je pro mě týden. Po týdnu se už začne trochu odírat, a pokud s tímto lakem na nehtech máte v plánu dělat nějaké náročnější ruční práce nebo úklid, tak jej moc nedoporučuji, přeci jen to není lak, co by se zapékal, takže mějte k němu trochu pochopení.

Na stranu druhou, nijak neničí nehtové lůžko a neničí nehty. Odstíny u tohoto laku jsou opravdu velmi povedené a já sama bych si vybrala snad všechny. Nanášení, tedy aplikace je snadná, stejná jako u kteréhokoliv jiného laku a nakonec rychlost schnutí je také velmi příjemná, něco okolo pěti minut. Na co bych dále upozornila, že stačí pouze jedna vrstva, lak je vysoce krycí!

A pro jakou značku laků na nehty máte Vy slabost?