Čistící maska na obličej Freeman – Diamond mineral rinse mask

Jak jsem slíbila, tak jsem i udělala! Další z řad velmi oblíbených masek na obličej, od kosmetické značky Freeman je tu! Tato maska je zase něco nového, něco skvělého, co se Vám bude hodit do vaší zkrášlující „meditace“.

Maska na obličej pro mastnou pleť Freeman Diamond mineral rinse mask

Nevím, jak je tomu u Vás, ale s příchodem podzimu zaznamenávám zhoršení své pleti, a to nejen po stránce mizejícího letního opálení, ale i její čistoty. Ano, akné a mastná pleť je zpět a počasí tomu vůbec nepřidává. Neustále se lesknoucí mastné čelo a nos, jsou neustálou připomínkou mé nedokonalosti a s tím se musí jednoduše bojovat!

Proto jsem jílovou, zelenou masku s avokádem vyměnila za masku fialově-bílou, která si poradí s mastící se pletí během deseti minut. Pleťová maska pro mastnou pleť Freeman Diamond mineral rinse mask je senzační.

Po její aplikaci budete mít pleť nejen čistou, ale i matnou a především osvěženou. Maska nejenže bojuje proti mastící se pleti, ale i proti předčasným známkám stárnutí pokožky (ano, mluvím tu o vráskách). Masku aplikujete na čistou pleť cca 6-10 minut a po opláchnutí masky, vlažnou vodou, bude vaše pleť příjemně osvěžená a navíc budete i krásně vonět, to se o její zelené kamarádce nedalo tvrdit.

Kde masku Freeman Diamond mineral rinse masku pořídíte?

Masku Diamond mineral rinse mask koupíte ji za pár korun (něco okolo 30 kč) a vydrží vám dlouho, nikoliv jako jednorázovka, ale jako celo týdenní maska. Stačí jen trochu šetřit. S touto maskou skutečně nemusíte plýtvat! Stačí jen malé množství a účinky i výsledky jsou stejné. Pokud budete spokojeni, můžete si pořídit i větší balení. V obchodě jsem ho zatím moc neviděla, ale na již zmiňovaných stránkách notino.cz, jsem ho viděla a i za velmi dobrou cenu. DOPORUČUJI!

Boj proti akné je nekonečný a proto musíte neustále zkoušet nové výrobky, recepty, kterými tento boj vyhrát. Myslím, že masky od kosmetiky Freeman, jsou jedním z velmi dobrých způsobů, jak zůstat krásná a spokojená sama se sebou.

Co myslíte Vy?