Chloé Chloé – dámská parfémovaná voda

Nádherná vůně nesoucí se v duchu pudrových vonných tónů si nejde než  zamilovat a ještě víc se nejspíše do této vůně zamilujete, pokud si prohlédnete její flakónek, je jako pro princeznu! Ano mluvím zde o dámské vůni Chloé Chloé, která je tak romantická a přitom elegantní že to vyráží dech!

Dámská parfémovaná voda Chloé Chloé

Už dopředu vám musím prozradit, že jsem skutečně velká fanynka parfémů značky Chloé. Propadla jsem jim před cca pěti lety a má malá „posedlost“ se stále prohlubuje, s tím jaké novinky značka Chloé přináší.

Nejvíce mě ale dosud asi oslovila vůně Chloé Chloé, která je líbezná a všestranná. Můžete ji nosit v jakoukoliv roční dobu a můžete ji využít pro kteroukoliv příležitost. Ať už je to běžný pracovní den nebo společenská akce, parfémovaná voda Chloé Chloé vás nikdy nezklame, ale naopak z vás udělá tu nejkrásněji vonící ženu ve vašem okolí.

Navíc, jako i ostatní vůně, má tu moc, akorát o něco výraznější, že se hned po prvním nanesení budete cítit skutečně jinak, mnohem lépe, mnohem elegantnější a sexy.

Ocitnete se v jakémsi pomyslném závoji jejich mocných aromatických vůní. Které s vám dodají pocit sofistikované krásy.

Tato vůně byla uvedena trh docela dávno, pokud přihlédneme, že rok, co rok přichází značka Chloé (po vzoru jiných vůní) s novinkami v oblasti dámských vůní. Tím rokem byl rok 2008.

Dalším obrovským plusem je výdrž, která se pohybuje v rozhraní 6-8 hodin z mé vlastní zkušenosti. Podmanivá a elegantní vůně Chloé Chloé má jen samá pozitiva a žádné mínus. Není ji tedy co vytknout, ale naopak nacházíte na ní stále nové pozitivní dojmy.

Složení vonných ingrediencí v parfému Chloé Chloé

Hlava: pivoňka, frézie, liči

Srdce: magnólie, růže, konvalinka

Základ: virginský cedr, jantar

Nádherná a elegantní vůně parfému Chloé Chloé přímo vybízí si vzít krásné lodičky na vysokém podpatku a ukázat světu svoji pravou ženskou tvář, svoji ladnou chůzí a smyslné křivky svého těla. Nápadité a ženy milující módu jistě propadnou kouzlu tohoto parfému. Ocení její jemné tóny, které jsou plné a tak podmanivé, že jim nelze odolat.

A jak se líbí tato vůně vám?