Chloé Absolu de Parfum

Jestli milujete novinky a zároveň věrné klasiky, ta pozorně čtěte, protože tato vůně, tedy dámská parfémovaná voda Chloé Absolu de Parfum je přesně něčím takovým.

Zamilujete si ji na první pohled, protože je jedním slovem NÁDHERNÁ a zamilujete si ji i na první přivonění. Díky jejím krásným a nezapomenutelným vonným tónům, které Vám musí zamotat hlavu, ať už si to přejete a nebo ne!

Novinka pro rok 2017 – Chloé Absolu de Parfum

Tato roztomilá vůně, z kolekce velmi, zdůrazňujeme slovo VELMI úspěšných světově známých vůní Chloé Chloé, byla na trh s parfémy uvedena velmi nedávno, tedy na konci roku 2017. Značka Chloé v poslední době opravdu nelení a představuje nám jednu krásnější vůni, jak druhou.

Nová parfémovaná voda Chloé Absolu má autentický flakónek, jako i ostatní vůně z kolekce Chloé Chloé. Můžete se tedy těšit z pohledu na okrasné skleněné plisování, které je doplněno o princeznovskou a stylovou mašličku, protkanou v tomto případě zlatými nitěmi. Tato vůně pochopitelně není výjimečná pouze vzhledem, i když pro náš, kterém milujeme krásné věci, je to ohromné plus. Vůně nabízí především nádhernou vonnou kompozici, která se perfektně hodí pro jakoukoliv roční dobu, i když bychom ji přeci jen více doporučili pro chladnější roční období. Pro koho a především pro jakou příležitost se vůně hodí? Napíši to jednoduše, pro jakoukoliv příležitost a především pro denní nošení je jako dělaná, není nikterak omezená ani věkem, myslím, že sluší stejně tak mladším i vyzrálejším ženám. A dále Vás chci ujistit o tom, že parfém je skutečně jedním z těch, které vydrží, takže se nemusíte obávat, že po dvou hodinách nebude poznat, že byste si parfém nanesla. Naopak, budete krásně vonět po celý den, a to jak době, tak i svému okolí.

Jak vůně Chloé Absolut de parfum voní?

Na úvod Vás uvítá aroma damašské růže, které je po pár sekundách doplněno o srdce parfému, tvořené další růží, tentokrát z Grasse a sladkým pačuli, které Vám vždy dodá na pozitivní náladě a rozhodně podpoří i svádivou a hravou atmosféru vůně. Nakonec vůni uzavírá lehce aromatická vanilka, která podtrhne tu pravou a přirozenou eleganci každé ženy.

Parfém Chloé Absolu de Parfum je romantický, lehce svádivý a hravý, neomezený. Tato vůně okolo Vás vytvoří jemnou atmosféru přirozené elegance, která není nikdy na škodu!

Já sama jsem velkou milovnicí pudrových vůní od Chloé, především těch z kolekce pověstných flakónků Chloé Chloé a rozhodně touto novinkou nejsem zklamaná, ale naopak zase znovu velmi nadchnuta! Stojí za to!