Calvin Klein Eternity Intense

Nový rok a nová vůně! To je snad už heslem pro značku Calvin Klein, která pro nás vyrábí stále novější a krásnější vůně, kterým nelze odolat a to i když máte doma již několik vůní! Nevím, jak vy, ale u mě to tak bylo a nelituji tohoto malého nákupu!

Dámská parfémovaná voda Calvin Klein Eternity Intense

Tato vůně přišla na trh s parfémy (jak už bylo naznačeno v úvodu) tento rok a tedy je novinkou 2017! Je vzrušující a zároveň jemná, má krásný svěží úvod a pak se její vonné tóny rozprostřou do elegantní a hřejivé atmosféry, která vám připomene líné letní dny, kdy je takové horko, že se vám nic nechce a zároveň se cítíte plni života a optimismu, protože se všechno zdá tak krásné a prozářené. A to je jednoduše i vůně Calvin Klein Eternity Intense!

Flakon  je vyroben v duchu jeho předchůdců stejnojmenné kolekce ETERNITY. Je elegantní, ale moderní a díky tmavému tónování skla, v hřejivých odstínech hnědé vám bude připomínat skutečně hřejivou vůni, už na první pohled.

Co si tedy máte pod tímto parfémem představit? No přece lásku, vášeň, mládí, léto, které je tak intenzivní, jak jen může být. Nejedná se tedy o žádnou letní květinkovou svěženku, ale o vůni, která vás pohltí, která voní hluboce a dlouho.

Je to vůně pro ženy, co si rády užívají života, co rády provokují a co se cítí krásně!

Složení vůně Calvin Klein Eternity Intense

Hlava: kořen kosatce, vodní tóny, bergamot

Srdce: růže, osmanthus

Základ: pižmo, vanilka, santalové dřevo

Vůně vás bude už od začátku dráždit a zároveň ukolébávat do sladké nevědomosti. Na úvod se můžete připravit na kořen kosatce, bergamot a lehké vodní tóny. V srdci pak s vaší náladou zamávají květinové esence v podobě romantické růže a osmanthuse. Nakonec se připravte na klasickou ingredienci většiny parfémů a tím je pižmo, které je dále doplněné o vanilku a hřejivé a trochu kořeněné santalové dřevo.

No co více dodat, je to naprostý výbuch pocitů a vůní s výsledkem jedné ucelené vůně, která je podmanivá a výjimečná na každé ženě i dívce a proto stojí za vyzkoušení!