BrushArt Face – univerzální štětec na líčení do kabelky

Mít jeden dokonalý štětec na líčení vždy po ruce je DŮLEŽITÉ, ne je to NEPOSTRADATELNÉ. Dnes je už pro každou ženu i dívku skoro nepostradatelnou součástí její denní „nabídky“ kabelky, právě jeden takový malý, jemný a lehký univerzální štětec. A já Vám chci doporučit jeden takový levný, skvělý štětec od značky Brushart, který se stal mým osobním společníkem a rozhodně bych ho doporučila i Vám! Ptáte se proč? Tak já Vám to povím.

Univerzální štětec do kabelky BrushArt Face

Tento malý štětec na líčení značky Brushart si zamilujete z mnoha důvodů. Zaprvé, asi ta nejvíce prospěšná a nejoblíbenější vlastnost pro mnoho z nás, je jeho všestranné využití!

Také Vás už rozčiluje to nesmírné množství líčících štětců, které jsou určené na tvářenku, pudr, rozjasnovač a kdoví co dalšího? Mě ano! Tolik štětců se mi ani nevleze do mého kosmetického šuplíku, natož do samotné kabelky a do malé kabelky do společnosti už vůbec! A proto slovo univerzální miluji! Zvláště pokud je to u tohoto štětce, který je malý, lehoučký a tak příjemný na dotek, že se nejen má pleť raduje, ale i má kabelka.

Značka BrushArt mě sice svedla už několikrát k nákupu specializovaných štětců na líčení, určených pouze k jednomu danému úkonu, ale od té doby co mám tento univerzální malý štětec přímo do ruky, je trochu zanedbávám.

Skvělý pomocník všude se perfektně hodí pro aplikaci tvářenky anebo i jen pudru. Upraví každé líčení a rovnoměrně nanese daný přípravek, a to díky silně husté syntetické štětině, které je jako dotek hedvábí na vaší pokožce. Rozmazlovat pleť se vždy vyplatí!

Vlastnosti univerzálního štětce BrushArt

Jemný štětec ze syntetického vlákna se postará nejen o šetrné nanášení kosmetického přípravku, jako je pudr, rozjasňovač nebo tvářenky, ale bude i pečovat o vaše pohodlí. Dotek vláken štětce je jako pohlazení, rozmazlovaní, které si budete užívat pokaždé, při aplikaci daného přípravku.

Díky hustým vláknům se nemusíte bát, že by štětec nanášel make-up nerovnoměrně, právě naopak rovnoměrné nanášení je jeho přednost! To Vám mohu potvrdit z vlastní zkušenosti! Jednoduché, šetrné, neskutečně příjemné líčení s univerzálním štětcem BrushArt Face je návykové a Vy tento malý štětec musíte, ne Vy jej potřebujete  vyzkoušet, aby jste pochopili mé nadšení!

Já osobně už dlouho, opravdu dlouho nebudu mít potřebu kupovat nějaký jiný štětec, tento mi vystačí na všechno! A to je prostě dokonalé.

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.