Antiperspirant Perpirex Comfort

Tentokrát tu pro Vás mám tak trochu jinou recenzi, tedy spíše výrobek. Značka Perspirex je pro Vás možná tak trochu neznámou a proto jsem se rozhodla to změnit. A to z toho důvodu, že se mi nedávno do rukou dostal tento nenápadný deodorant Perpirex Comfort a mohu Vám říci, že jsem zatím více než nadšená a překvapená z jeho výsledků. A se svým dojmy se velmi ráda podělím.

Antipespirant Roll-On Perpirex Comfort

Věřili by jste, že existuje deodorant, který se postará o nepříjemné potíže spojené s pocením, tedy v podstatě s pocením samotným? Já před měsícem ne, ale ted ANO! A důvod této mé „nově nalezené víry“ spočívá v tomto jednom malé, designově celkem jednoduchém deodorantu, který Vám zaručí nikoliv pár hodin bez pocení, ale celé 3 až dokonce 5 dní bez pocení! Na první pohled se to může jevit jako jistá utopie, nebo lež, ale toto tvrzení nebo spíše takové myšlenky, Vám velmi rychle zatrhnu, protože to není žádný další lživý přípravek proti pocení, který Vás navnadí a v závěru zklame. Naopak! Tento Vás dostane.

Antiperspirant Roll-on pochází s portfolia specializované značky Perspirex, která je zaměřená proti pocení a toto je jeden z výrobků, který Vám dopřeje komfort 3-5 dnů bez pocení. No není to sen teď v zimě a nebo v létě, kdy počasí je jak splašené a Vy jste neustále přecházet z teplotních rozdílů a tak co si budeme vykládat, se nevyhnete pocení?

Vlastnosti kuličkového antiperspirantu Perpirex Comfort

Tento kuličkový antiperspirant účinně ochrání kohokoliv od pocení a s ním spojeným nepříjemným zápachem. Díky speciálnímu systému CPX nedráždí pokožku, takže se nelekejte, pokud si pokládáte otázku, copak je to za chemikálii, když zabrání tolik dnů pocení? Je to naprosto bezpečný přípravek, který Vám neublíží, ale prospěje (dokázáno i klinicky).

Jak aplikovat antiperspirant Perpirex Comfort?

Naprosto normálně- obyčejně, jako kterýkoliv jiné antiperspirant! Nanášejte před spaním, nutno na suchou pokožku v podpaží a následně ráno opláchněte. To je vše, nic složitého, nic speciálního! Jednoduchost sama

Vyhněte se pocení, buďte elegantní za každé okolnosti, za každého počasí. Tmavým kruhům v podpaží můžete dát s tímto přípravkem od Perspirexu sbohem! Jediné co Vás možná na tomto přípravku zarazí je cena. Není to žádných 50 kč, jak jste zvyklý, ale cena se pohybuje něco okolo 300 kč, ale už teď Vám říkám, že za to stojí a na notino.cz ho podle mého názoru naleznete nejlevněji!